31.03 Serie A – Cagliari vs Torino – Czy dotychczasowy bilans bezpośrednich pojedynków zespołów Cagliari i Torino daje podstawy do faworyzowania zespołu gości?

Zestawienie kursów przedmeczowych od 2,75 – 2,96 na zespół Cagliari poprzez 3,29 – 3,35 remis, do 2,40 – 2,50 Torino, wskazuje u ekspertów i analityków firm bukmacherskich na faworyta tego meczu zespół Torino. Również zestawienie pojedynków bezpośrednich tych drużyn (3 mecze – 3 wygrane Torino) lekko wskazują na ten zespół. Ale jakie to będzie miało przełożenie na poczynania obu drużyn na boisku? Szczególnie dotyczy to właśnie drużyny Torino, która w ostatnich pięciu spotkaniach odniosła tylko 1 zwycięstwo, a czterokrotnie schodziła z boiska jako pokonana. Ale mimo tego, jej pozycja w tabeli ligowej wydaje się być niezagrożona. W tej chwili to środek tabeli z możliwością spokojnej pracy dla osiągnięcia lepszych rezultatów w przyszłości.

Inaczej trochę wygląda sytuacja zespołu gospodarzy – Cagliari. Ich czternaste miejsce w tabeli Serie A i tylko przewaga zaledwie pięciu punktów nad strefą spadkową nie pozwala na całkowity spokój i dalsze tracenie punktów. Okazuje się, że dla nich każdy mecz to w tej chwili walka o zapewnienie sobie spokojnej pracy w okresie późniejszym. Dlatego zapewne Leonardo Pavoletti i spółka zechcą już w tym meczu powalczyć o pełną pulę. Ale jak zawsze wszystkie te plany i zamierzenia obu zespołów zweryfikuje boisko.

A jak do tego podejdą uczestnicy zakładów bukmacherskich? Zapewne część uczestników zakładów opierająca swoją grę na statystykach i analizach, zechce jeszcze pogłębić tę wiedzę i my to umożliwiamy stawiając do ich dyspozycji strony internetowe oferty-bukmacherskie.pl, ale druga część kierująca się intuicją, sama zapewne obstawi zakłady licząc na swoje szczęście. I tego wszystkim uczestnikom zakładów bukmacherskich życzymy.

Autor: MS