25.08 Premier league – Southampton vs Leicester – w ofercie Fortuny zakładów bukmacherskich

Chcący zmazać plamę bo fatalnym początku sezonu Southampton podejmuję ekipę lisów – Leicester.– fortuna zakłady bukmacherskie

Southampton nie może zaliczyć początku sezonu do udanych. W pierwszych dwóch spotkaniach popularni „Święci” zdobyli tylko jeden punkt – remis z Burnley i przegrana na wyjeździe z Evertonem. O ile przegrana z Liverpoolu mogła być brana pod uwagę to bezbramkowy remis z tak słabą drużyną jak Burnely z pewnością nie jest tym czego oczekują kibice. Southampton znów zagra u siebie, ale rywal będzie o wiele mocniejszy. Leicester zaczęli kampanię o wiele lepiej bowiem wygrali z Wolverhampton i przegrali na wyjeździe po dobrym meczu z Manchasterem United. Nic dziwnego, że celują więc w zdobycz punktową. W naszej ocenie podział punktów w tym spotkaniu jest najbardziej prawdopodobny.

Fortuna zakłady bukmacherskie – typy na mecz Southampton – Leicester

Fortuna zakłady bukmacherskie zapraszają na mecz Southampton – Leicester. Każda rejestracja i trafne wytypowanie wyniku mecz pomiędzy Southampton i Leicester to okazja do zgarnięcia specjalnie dedykowanego dla nowych graczy bonusu na start. Mówimy tutaj oczywiście o środkach pieniężnych na kolejne zakłady bukmacherskie na piłkę nożną.

Autor: PK