12.08 Liga Mistrzów – Fenerbahce vs Benfica – Jak Legalni bukmacherzy w Polsce widzą ten mecz

Przed nami jeden z najlepszych meczów eliminacji Ligi Mistrzów. Fenerbahce zmierzy się z Benficą Lizbona – pewniaki na weekend

Liga Mistrzów po tej serii spotkań będzie miała jeszcze mniej niewiadomych. W którymś mieście będziemy mieli do czynienia z ogromnym zawodem. Czy będzie to Stambuł, czy Lizbona? Fenerbahce zatrudniło Philippa Cocu, który ma wprowadzić klub na jeszcze wyższy poziom. Były już trener PSV Eindhoven stoi przed wielką szansą udowodnienia swojego szkoleniowego kunsztu w tak trudnych warunkach jak tureckie. Test generalny jednak będzie bardzo trudny, bowiem przed Turkami staje Benfica Lizbona, która jest faworytem tego spotkania. Wszystko będzie zależeć od pierwszego spotkania. Na swoim terenie Fenerbahce może postawić się każdemu i na to liczą tureckie media. W pierwszym meczu padnie naszym zdaniem bramkowy remis. Kwestia awansu rozstrzygnie się w Portugalii.

Fenerbahce – Benfica u polskich bukmacherów – Milenium zakłady bukmacherskie

Milenium zakłady bukmacherskie będzie jednym z dobrych wyborów do obstawienia meczu Fenerbahce – Benfica. Milenium to świetna alternatywa dla Forbet czy STS, a więc o wiele bardziej popularniejszych firm na rynku. Promocja na start dla nowych graczy sprawia, że mamy do czynienia z jednym z najlepszych legalnych bukmacherów online na rynku.

Autor: PK