Regulamin

Postanowienia Ogólne:

  1. Stronaopinie-forbet.pl to serwis dla wszystkich, którzy interesują się zakładami wzajemnymi, grami losowymi lub grami hazardowymi. Informacje zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i rozrywkowy.
  2. Strona przeznaczona jest dla pełnoletnich użytkowników polskojęzycznych, zainteresowanych zakładami wzajemnymi, grami losowymi lub grami hazardowymi przez internet w krajach w których zakłady wzajemne, gry losowe lub gry hazardowe są dozwolone.
  3. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za sposób i konsekwencje ich użycia.
  4. Portal opinie-forbet.pl nie promujejakiejkolwiek nielegalnej działalności związanej z hazardem, nie zachęca do udziału w niej i nie udziela jakiegokolwiek wsparcia.
  5. Informacje i rekomendacje portalu opinie-forbet.pl w odniesieniu do gry na prawdziwe pieniądze skierowane są do graczy posługujących się językiem polskim i przebywających w krajach gdzie rozrywka taka jest legalna (np. Wielka Brytania).
  6. Strona opinie-forbet.plzawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi jej właściciele ani administratorzy nie mają kontroli i nie mogą przyjąć odpowiedzialności za ich treść. Operator lub operator jest zawsze odpowiedzialny za zawartość tych stron. Po otrzymaniu zgłoszenia naruszeń, będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.

Postanowienia końcowe:

  1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 kwietnia 2017 r.
  2. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie.
  3. Każdy użytkownik serwisu ma obowiązek zapoznać się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunki

 

xx