Ktoś zamelduje się na dole tabeli – Deportivo La Coruna – Levante UD

Za każdym razem, gdy w czołowej europejskiej lidze piłkarskiej dochodzi do pojedynku dwóch ostatnich drużyn tabeli, mobilizują się nie tylko fani tych klubów i dziennikarze lokalnych mediów, ale również bukmacherzy. Jak zwykle jest to bowiem dobry moment na przygotowanie ciekawej i kuszącej oferty kursowej i zapewnie taka zostanie zaprezentowana przez typuje pl oraz inne portale i fora doradzające w wyborze odpowiednich typów – w ramach najbliższego meczu pomiędzy niemal gwarantowanymi spadkowiczami z La Liga – Levante i Deportivo.

Do spotkania pomiędzy obiema zagrożonymi spadkiem drużynami dojdzie w ramach najbliższej kolejki Primera Division 28 stycznia i według większości analityków oraz typerów, bezpieczniejszym wariantem jest obstawianie za zwycięstwem gospodarzy. Udane wytypowanie zwycięstwa gospodarzy może na różnych stronach dać zysk od 2.00 do nawet 2.50. Jeszcze bardziej opłacalne będzie wygranie kuponu na bazie prawidłowego wytypowania zwycięstwa gości – Levante w oczach bukmacherów nie ma większych szans na sprawienie niespodzianki, więc jego zwycięstwo może przynieść typerowi kurs rzędu 3.50 do nawet 4.50.

Patrząc na publikowane darmowe typy bukmacherskie można dojść do wniosku, że nikt nie wierzy w sukces 16 w tabeli Levante, chociaż jest o pozycję wyżej w La Liga aniżeli najbliższy przeciwnik z La Coruny. To efekt fatalnej serii i złej passy, która dopadła w ostatnich tygodniach piłkarzy z Levante, przegrywających swoje mecze na lewo i prawo. Profesjonalne darmowe typy bukmacherskie zdają się faworyzować Deportivo również dlatego, że w ostatnich pięciu bezpośrednich potyczkach, Deportivo nie odniosło ani jednej porażki (2 wygrane, 3 remisy). Mecz na ich własnym boisku ma być więc okazją do zapisania sobie kolejnych 3 punktów i kolejnego awansu w ligowej tabeli, kosztem Levante właśnie.