17.02 Ligue 1 – Olympique Marsylia vs Bordeaux – Payet pokaże klasę?

Legalny polski bukmacher online w Polsce to z reguły kilka bardzo dobrych firm, które zdobyły zaufanie graczy w naszym kraju. Pod spodem jest lista sprawdzonych legalnych bukmacherów. W ten weekend sporo ciekawych spotkań. W Ligue 1 Olympique Marsylia zmierzy się z Bordeaux.

Drużyna z Marsylii na stałe wpisała się w świadomości kibiców jako czołowy zespół francuskiej piłki. Tak jest również i w tym sezonie. Bordeaux też do słabych nie należy jednak obiektywnie trzeba przyznać, że stoi o półkę niżej niż Marsylia. Gospodarze walczą o największe laury i po prostu muszą wygrać z Bordeaux. Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce nie dopuszczają zresztą innej możliwości niż pewna wygrana Olympique Marsylii. Dużo zależeć będzie od gwiazdy gospodarzy – Dimitri Payeta, który w pojedynkę może przesądzić o losach meczu. Obstawienie, że ten skrzydłowy strzeli bramkę może być dość opłacalne. Co więcej, jest bardzo prawdopodobne. Obstawiamy więc zwycięstwo gospodarzy i bramkę Payeta.

Większość z was zastanawia się jacy są najlepsi legalni bukmacherzy. Ranking dostępny na naszych stronach internetowych jest bardzo miarodajny. Każda firma, którą wybierzecie jest godna zaufania. Co więcej, każda oferuje świetne promocje i bonusy na start.