16.03 Ekstraklasa – Lech Poznań vs Lechia Gdańsk – Czy Lech ostatecznie zdegraduje Lechię i ile płacą za to bukmacherzy polscy?

Czy Lech dogoni czołówkę Ekstraklasy – typują bukmacherskie strony

Po przerwie zimowej Ekstraklasa ruszyła pełną parą, komplet zwycięstw we wszystkich swoich meczach odniosła Jagiellonia, Legia również jest wysoko, ale za tą przewodzącą parą pościg rozpoczyna już trzeci Lech Poznań. I trzy punkty wybronione na własnym stadionie z dołującą wciąż Lechią Gdańsk, wydają się dla piłkarzy „Kolejorza” absolutnym minimum.

Lechia jest obecnie pod presją i zmieniła trenera, więc nowy szkoleniowiec z całą pewnością będzie chciał już na starcie udowodnić, że zmienił mentalność samych zawodników. Dla Lecha nie będzie to więc wcale prosty mecz, chociaż kursy proponowane przez polskie zakłady bukmacherskie zdają się sugerować coś kompletnie innego.

Mecz może nie być wcale tak jednostronny, chociaż statystycznie dojdzie do zderzenia najlepszego bloku obronnego Ekstraklasy z najsłabszą defensywą ligi. I jeśli kluczowi strzelcy Lecha przypomną sobie wreszcie w nowym roku, jak zdobywać bramki, Lechia może być na stadionie przy ul. Bułgarskiej 16 marca skazana na pożarcie przez gospodarzy.

Najciekawsze typy i atrakcyjne kursy oferowane przez polskie strony bukmacherskie

Mecz, do którego dojdzie już 16 marca na stadionie Lecha, może nie dać wielkich zarobków tym typerom, którzy celują w największe wygrane. Kursy ustalone przez forbet na wygraną gospodarzy nie przekraczają pułapu 2.00. Z kolei wygrana Lechii na wyjeździe wydaje się bardzo mało prawdopodobna i fortuna skłonna jest za prawidłowe wskazanie takiego rozstrzygnięcia wypłacić typerowi nawet 4-krotność wniesionej stawki. Remis, który nie będzie zapewne wielkim zaskoczeniem dla kibiców ani dziennikarzy, to w zależności od operatora bukmacherskiego, kurs od 2.00 do 3.00.

Autor: DS