13.01 Bundesliga – VfB Stuttgart – Hertha Berlin – Sprawdź najlepsze kursy tylko u Legalnych bukmacherów!

W powracającej po zimowej przerwie Bundeslidze mamy kilka ciekawych spotkań. Jednym z nich jest mecz VfB Stuttgart – Hertha Berlin. Etoto zakłady bukmacherskie przygotowały z okazji powrotu Bundesligi ciekawą ofertę na mecze niemieckiej ekstraklasy.

Obie drużyny mają dość dziwną sytuację w tabeli. Hertha jest wyżej w tabeli, traci do europejskich pucharów niewiele, ale te jej raczej nie grożą. Podobnie VfB, które ma z kolei bliżej do spadku ale też ciężko sobie wyobrazić. Mamy więc starcie ekip na podobnym poziomie, które powinno przynieść sporo emocji fanom Bundesligi, ale i również wszystkim którzy obstawili to zdarzenie. Nie ma tutaj bowiem murowanego faworyta i wiele będzie zależeć od dyspozycji dnia. Kursy w etoto prezentują się następująco:

VfB Sttutgart – 2.20

Remis – 3.30

Hertha – 3.50

Jak więc widzimy to jeden z bardzo dobrych meczów na których możemy wyciągnąć spory średni kurs. Przy dobrej stawce będziemy mieli zatem okazję do porządnego wzbogacenia się. A że e toto zakłady bukmacherskie nie skąpi na wypłaty dla swoich zwycięzców mamy mecz prawie idealny. Prawie, bowiem wytypowanie wyniku może przysporzyć nieco problemu. Nie ma sensu zakładać podpórek i psuć kursy, które są. Załóżmy dość odważnie, że padnie tutaj bramkowy remis. Są ku temu solidne przesłanki, bowiem obie drużyny dość często remisują swoje spotkania. Jeśli więc nie macie jeszcze konta na etoto załóżcie je czym prędzej i zabierajcie się do obstawiania!