10.03 Premier League – Newcastle vs Southampton – Remis w typowaniach kursów firm bukmacherskich – a jak będzie na boisku?

Sympatycy obu drużyn, a także uczestnicy zakładów bukmacherskich oceniający szanse tych zespołów grających ze sobą w 30 kolejce Premier League – Newcastle United i Southampton maja duży problem, aby wskazać faworyta. Nie inaczej jest też z prognozami kursów przedmeczowych firm bukmacherskich na to spotkanie. Np. Totolotek typuje – 2,67 – 3,15 –2,86, a Fortuna też podobnie – 2,60 – 3,00 – 2,78 , kolejny bukmacher to 2,75 – 3,10 – 2,75.

Jak widać po kursach – przynajmniej w tym meczu – zdecydowanego faworyta brak. I tu wg. nas otwiera się szerokie pole do popisu dla wszystkich grających w zakładach bukmacherskich.  Zapoznając się ze statystykami (polecamy stronę internetową opinie-forbet.pl) ale także kierując się własnymi odczuciami, możemy trochę zaimprowizować, i zagrać wbrew opiniom ekspertów. Wszak oferty firm bukmacherskich są naprawdę bardzo szerokie i każdy znajdzie coś dla siebie. A na wynik (ten boiskowy) tego spotkania będzie miało zapewne wiele czynników. Jednym z nich będzie zwykła dyspozycja dnia, a także to jaka ilość piłkarzy którzy są kontuzjowani czy odsunięci od meczu z innych powodów, nie będzie mogła uczestniczyć w tym spotkaniu. Rafael Benitez – znany trener Newcastle potrafi zapewne zmobilizować odpowiednio swoich piłkarzy do sięgnięcia po punkty pozwalające na spokojną pracę w dalszej perspektywie. A tacy zawodnicy jak Joselu, Dwight Gayle czy Jamaal Lascelles odpowiednio zmotywowani potrafią temu zadaniu sprostać. Podobne zadania przed swoimi zawodnikami postawi też zapewne trener Southampton Mauricio Pellegrino. Nie wiadomo tylko do końca, czy będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych do tej pory Charlie Austina i Stevena Davisa. A to w pewnym stopniu ograniczy jego pole manewru i zmniejszy znacząco siłę uderzeniową tego zespołu. Te wszystkie przesłanki oraz fakt rozgrywania tego meczu na boisku Newcastle, daje trochę więcej szans zespołowi gospodarza. Ciekawe czy tymi sugestiami przekonaliśmy tych uczestników zakładów bukmacherskich, którzy i tak uważają, że ich metoda typowania jest najlepsza i zapewne się sprawdzi i tym razem? Boisko pokaże.