10.02 La liga – Malaga – Atletico Madrid. Mecz do jednej bramki? Można się obłowić w przypadku niespodzianki. Zobacz!

Dość dawno nie było na Ofertach Bukmacherskich firmy e – toto zakłady bukmacherskie. Opinie są jednoznaczne. To solidny, uczciwy partner. Co więcej – oferta jest praktycznie taka sama jak w przypadku największych gracz na rynku. Może warto więc wypróbować nieco inną alternatywę i obstawić mecz Malaga kontra Atletico Madryt?

Wobec fatalnej formy Realu Madryt to właśnie jego lokalny rywal przejął role drugiej drużyny w kraju. Choć przyznać trzeba, że i również forma piłkarzy Diego Simeone daleka jest od optymalnej. Odzwierciedla to zresztą dorobek punktowy. Jedyną, równie grającą drużyną jest Barcelona i z każdym kolejnym meczem coraz bardziej przybliża się do odzyskania tytułu mistrzowskiego. Etoto już zamknęło zakłady na typowanie Mistrza Hiszpanii – co w takiej sytuacji jest chyba zupełnie zrozumiałe.

Malaga to absolutny outsider La Liga. Zajmuje ostatnie miejsce ze stratą aż 7 punktów do bezpiecznego miejsca. Zdaniem e toto dzisiejsi gospodarze tego starcia mogą żegnać się z tą bezsprzecznie najlepszą piłkarską ligą świata. Po prostu tutaj nie pasują. Swoją drogą, w przypadku czegoś nieprawdopodobnego – czyli zwycięstwa Malagi z Atletico, możemy się solidnie obłowić. Oczywiście nie doradzamy takiego typu. Spokojne, 3 bramkowe zwycięstwo bandy Simeone to nasz typ na to spotkanie.