1.60 na zwycięstwo Valencia CF w meczu z Girona FC. Warto postawić?

Legalni bukmacherzy online w Polsce mocno stawiają na hiszpańską La Ligę. W niej kilka ciekawych spotkań. Valencia na swoim terenie – Estadio de Mestalla podejmować będzie Gironę. Z okazji tego spotkania przygotowaliśmy dla was zestawienie bukmacherów, którzy dobrze płacą za wygraną „Nietoperzy”. Oczywiście nie robimy tego bez powodu bowiem gospodarze są oczywiście faworytem tego spotkania. Za ich zwycięstwo legalni bukmacherzy płacą 1,60 zł. Biorąc pod uwagę potencjał drużyn jest to dobra stawka. Valencia to bardzo mocny zespół, ale Girona nie jest z pewnością chłopcami do bicie. 10 miejsce w uważanej przez wielu za najlepszą ligę świata jednak musi świadczyć o klasie grających tam piłkarzy. To ekipa składająca się z kolektywu ale za wyróżniających się na jego tle zawodników można uznać napastnika Stuania Christiana oraz Ponsa Pere, który jest jednym z głównych reżyserów gry.

Wracając do sobotniego meczu to oba kluby w przypadku porażki nie będą mogły szukać wymówki w absencjach i niedyspozycjach. Na boisko wyjdą bowiem dwie najsilniejsze jedenastki, co powinno być gwarancją dużych emocji. Legalni bukmacherzy nienajgorsze pieniądze płacą również za remis, więc to również jest opcja warta rozważenia. Obstawienie 1X jest raczej nieopłacalne. Zresztą nie wszystkie firmy dopuszczają taką możliwość.

Legalni bukmacherzy w Polsce którzy oferują najlepsze kursy na ten mecz do znalezienia na stronie: Oferty-bukmacherskie.pl