08.06 Towarzyski – Niemcy vs Arabia Saudyjska – w ofercie Forbet

Obrońcy mistrzostwa świata, Niemcy zmierzą się z Arabią Saudyjską. Czy będzie pogrom? – polski bukmacher

Arabia Saudyjska została zestawiona z mistrzami świata Niemcami w meczu towarzyskim. Niemcy to oczywiście główni kandydaci do zwycięstwa w Mundialu. Ostatni sprawdzian niezbyt wymagający, bowiem zmierzą się z kopciuszkiem. Nasi zachodni sąsiedzi w meczu o punkt spotkali Arabię Saudyjską podczas Mistrzostw Świata w Koreii w 2002 roku kiedy to pokonali ich 7:0! Czy tym razem będzie podobnie? Bardzo możliwe, więc obstawmy koniecznie zakłady under/over! Więcej pomysłów? Proszę bardzo! Możemy również założyć się z bukmacherem, że pierwsza bramka padnie w ciągu pierwszych 15 minut.

Strona bukmacherska (legalna) w Polsce to najlepsze typy i najlepsze kursy. Wejdź i sprawdź oferty na mecz Niemcy – Arabia Saudyjska

Nic dziwnego, że spotkanie Niemcy – Arabia Saudyjska to jedno z najbardziej pożądanych zakładów na piłkę nożną. Tak duża różnica klas zachęca do eksperymentowania i próbowania nowych zakładów sportowych. Wspomniane wcześniej under/over cz inne zakłady akumulowane są na porządku dziennym w przypadku tego wydarzenia. Wiedzą o tym strony bukmacherskie (legalne) w Polsce, które przygotowały szereg promocji i udogodnień dla wszystkich graczy.

Autor: PK