03.02 Premier League – Bournemouth – Stoke – Boruc na bramce czyli szansa na czyste konto. Bournemouth na 0 z tyłu?

„Polska bramkarzami stoi” – zwykło mówić się swego czasu w środowisku piłkarskim. Ostatnie sezony pokazują jednak, że powiedzenie to było trochę na wyrost. Mimo to, ciągle mamy bardzo dobrych specjalistów od bronienia. Trzeba wymienić tutaj chociażby Wojciecha Szczęsnego z Juventusu, Łukasza Fabiańskiego ze Swansea czy grzejącego niestety ławkę rezerwowych Artura Boruca z Bournemouth. I to właśnie tym meczem legalni bukmacherzy kuszą nas w ten weekend.

Obie drużyny należą raczej do słabszej i mniej reprezentacyjnej części Premier League. Chociaż team Artura Boruca zajmuje przyzwoite 12 miejsce. Stoke natomiast jest tuż nad strefą spadkową. Legalni bukmacherzy Internetowi obstawiają że dzisiejsi goście mają szanse na ogranie gospodarzy, ale będzie to zadanie raczej trudniejsze niż łatwiejsze. Punkty jednak są im jak widać bardzo potrzebne. Zaledwie jedno oczko dzieli ich od miejsca zagrożonego spadkiem więc nawet remis będzie dla nich niczym tlen.

Legalni bukmacherzy Internetowi w Polsce ze względu na to, że w jednej z drużyn gra Polak przychylniej patrzą na wszystkich, którzy zdecydują dodać się to wydarzenie do swojego kuponu. Kurs na gospodarzy powyżej 2 zł zdecydowanie zachęca do gry. Zwycięstwo Stoke opłacane jest w stosunku 3:1, więc niezależnie od typu, który wybierzemy możemy się solidnie wzbogacić.